Pagrindinis šūkis

Langų, fasadų valymas

Kiekvienas iš mūsų sutiktume, jog žvelgti pro nepriekaištingai nuvalytą stiklą yra kur kas maloniau. Švarūs langai, tai Jūsų vizitinė kortelė prieš aplinkinius!

Tačiau dažnai tinkamai juos nuvalyti nėra taip paprasta. Nepatogu pasiekti sunkiai prieinamas vietas, sudėtinga pasirinkti tinkamas valymo priemones, o kartais tiesiog nepavyksta nuvalyti taip, kad neliktų valymo žymių ar subraižymų. Taigi, nesukite galvos ir palikite tai mums!

Mūsų patyrusi komanda nuvalys Jūsų langus, vitrinas ar stiklines pertvaras greitai ir kokybiškai, su profesionalia langų valymo įranga ir Jums patogiu laiku. Taip pat valome langų vidinius rėmus, vidulangius ir palanges. Galite užsisakyti langų valymą po statybos ar remonto darbų, bei didelio užterštumo langų valymą.

Iki 7 m. aukščio langus valome nuo specialių kopėčių, pastolių, arba naudodami teleskopinius kotus. Didesniame aukštyje į pagalbą pasitelkiame spec. pakėlimo įrangą.

Be jau minėtų tradicinių valymo būdų, mes galime pasiūlyti pažangiausią langų ir fasadų plovimo technologiją – plovimą jonizuotu vandeniu su vokiška “UNGER Nlight“ sistema. Plovimui naudojamas specialiais filtrais išvalytas vanduo nuo kalkių ar kitų mineralų, yra visiškai ekologiškas ir nekenksmingas aplinkai ar valomiems paviršiams. Teleskopinio koto pagalba nuo žemės saugiai galima pasiekti iki 10 metrų aukštį, nenaudojant jokios papildomos įrangos. Paviršiai, nuplauti jonizuotu vandeniu yra padengiami antistatiniu sluoksniu, kurio pagalba išlieka švarūs ilgiau nei įprastai.

Skambinkite ir džiaukitės švariais langais!